Majutus

Haiglas praktiseerivatel residentidel ja õendusalatudengitel on võimalus praktikaperioodi jooksul ööbida. Pansionaadid asuvad haigla 1. korrusel ja 8. korrusel. Ühisköögis on toiduvalmistamise võimalus. Kõikides tubades on internetiühendus. Majutuse soovist palume eelnevalt ühendust võtta haigla personalispetsialistiga telefonil 786 8506 või e-postil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Toitlustamine

Haigla I korruse fuajees asub kohvik-kauplus Metsakohvik, mis pakub nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusööki.
Kohvik on avatud tööpäeviti 08.30-17.30, puhkepäeviti 10.00-14.00.

Puhkus, meelelahutus

Lõuna-Eesti Haigla AS asub looduslikult väga ilusas kohas - keset männimetsa. Haigla ümbruses on aastaringselt avatud terviserajad.
Haigla Taastusravikeskuses (IC) on võimalus kasutada tööpäeviti, kell 16.00-17.00 trenažööre. Registreerimine esmaseks juhendamiseks ja aja broneerimiseks tel 786 8544
Haigla lähinaabruses asub Kubija järv ja Kubija Hotell, kus on võimalus tutvuda tervisekeskuse poolt pakutavaga. https://www.kubija.ee/voru-spa-ja-saunakeskus/
Võru kesklinn asub 5 kilomeetri kaugusel haiglast. Bussiühendus on väga hea, seega soovitame tutvuda ka Võru linna vaatamisväärsustega ja meelelahutusvõimalustega.
Talvisel ajal on suurepärane võimalus tutvuda Haanja Suusakeskuse suusaradadega.

Praktikasoovi korral võta ühendust:

Haigla ravijuht Agnes Aart (residentuur ja arstiabipraktika)
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
telefon: 786 8502, 517 5662.

Haigla õendusjuht Jana Trolla (õendusala praktika - õed, ämmaemandad, bioanalüütikud, radioloogiatehnikud, füsioterapeudid)
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
telefon:786 8503, 521 5264.