Majutus

Haiglas praktiseerivatel residentidel ja õendusalatudengitel on võimalus praktikaperioodi jooksul ööbida pansionaadis. Pansionaadid asuvad haigla 1. korrusel ja 8. korrusel. Ühisköögis on toiduvalmistamise võimalus. Kõikides tubades on internetiühendus. Majutuse soovi korral palume eelnevalt ühendust võtta haigla personalispetsialistiga telefonil 786 8506 või e-postil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Toitlustamine

Haigla I korruse fuajees asub kohvik-kauplus Metsakohvik, mis pakub nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusööki.
Kohvik on avatud tööpäeviti 08.30-17.30, puhkepäeviti 10.00-14.00.

Puhkus, meelelahutus

Lõuna-Eesti Haigla AS asub looduslikult väga ilusas kohas - keset männimetsa. Haigla ümbruses on aastaringselt avatud terviserajad.
Haigla Taastusravikeskuses (IC) on võimalus kasutada tööpäeviti, kell 16.00-17.00 trenažööre. Registreerimine esmaseks juhendamiseks ja aja broneerimiseks telefonil 786 8544.
Haigla lähinaabruses asub Kubija järv ja Kubija Hotell. Tervisekeskuse poolt pakutavaga on võimalik tutvuda https://www.kubija.ee/voru-spa-ja-saunakeskus/
Võru kesklinn asub 5 kilomeetri kaugusel haiglast. Bussiühendus on väga hea, seega soovitame tutvuda ka Võru linna vaatamisväärsustega ja meelelahutusvõimalustega.
Talvisel ajal on suurepärane võimalus tutvuda Haanja Suusakeskuse suusaradadega.

Praktikasoovi korral võta ühendust:

haigla ravijuht Agnes Aart (residentuur ja arstiabipraktika)
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
telefon: 786 8502, 517 5662.

haigla õendusjuht Jana Trolla (õendusala praktika - õed, ämmaemandad, bioanalüütikud, radioloogiatehnikud, füsioterapeudid)
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
telefon:786 8503, 521 5264.