Majutus

Haiglas praktiseerivatel residentidel ja õendusalatudengitel on võimalus kaasaegsete olmetingimustega tubades praktikaperioodi jooksul ööbida. Pansionaadis on kokku 9 tuba. Kolm suuremat tuba on sisustatud miniköögiga, väiksemates tubades elavatel tudengitel on toiduvalmistamise võimalus ühisköögis. Kõikides tubades on telerid ning internetiühenduse võimalus. Majutuse soovist palume eelnevalt ühendust võtta haigla personalispetsialistiga telefonil 786 8506 või e-postil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Toitlustamine

Haigla I korruse fuajees asub kohvik-kauplus Metsakohvik, mis pakub nii hommiku-, lõuna-, kui ka õhtusöögi võimalust.

Kohvik on avatud tööpäeviti 08.30-17.30, puhkepäeviti 10.00-14.00.

Kohviku lahtiolekuaegadel on võimalus kasutada ka internetti.

Puhkus, meelelahutus

Lõuna-Eesti Haigla AS asub looduslikult väga ilusas kohas - keset männimetsa. Haigla ümbruses on aastaringselt avatud terviserajad. Haigla külje all asub Võru laulukaar, kus suviti toimuvad mitmed põnevad kontserdid.

Haigla Taastusravikeskuses toimuvad paaril korral nädalas vesivõimlemise tunnid naistele. Tundidesse on oodatud osalema ka meie haiglas praktikal olevad tudengid. Eelregistreerimine telefonil 786 8565.

Haigla lähinaabruses asub Kubija järv ja Kubija Hotell, kus on võimalus tutvuda tervisekeskuse poolt pakutavaga ja proovida oma füüsilisi võimeid lendorava rajal.

Võru kesklinn asub 5 kilomeetri kaugusel haiglast. Bussiühendus on väga hea, seega soovitame tutvuda ka Võru linna vaatamisväärsustega ja meelelahutusvõimalustega.

Talvisel ajal praktikal olevatel tudengitel on suurepärane võimalus tutvuda Haanja Suusakeskuse suusaradadega.

Praktikasoovi korral võta ühendust:

Haigla ravijuht Agnes Aart (residentuur ja arstiabipraktika)
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
telefon: 786 8502, 517 5662.

Haigla õendusjuht Jana Trolla (õendusala praktika - õed, ämmaemandad, bioanalüütikud, radioloogiatehnikud, füsioterapeudid)
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
telefon:786 8503, 521 5264.